509 685 117, Holistyczna Szkoła Stylistów, Adres: Siedlce 3 maja 28 /319

509 685 117,  Holistyczna Szkoła Stylistów,       Adres: Siedlce 3 maja 28 /319
tel: 509 685 117, adres 3 maja 28, mail: beatastyl@gmail.com

O mnie

Moje zdjęcie
Moją pasją, a zarazem sposobem na życie jest piękno, ktore potrafię dostrzec i pomnożyć w człowieku. Makijaż, stylizacja i moda to tylko niektóre próby zauważenia urody ludzkiej i zachwytu nad relacją barw i kształtów w danej chwili, w konkretnej przestrzeni, niejako w danym obrazie, czasem w danej osobie. Swoją wiedzą, wrażliwością i konkretnymi umiejętnościami z szeroko pojętej wizażystyki dzielę się z klientami i uczniami. Oni zaś uczą mnie, kim jestem. Za tą możliwość poznania siebie jestem im bardzo wdzięczna. Cudownie jest widzieć efekty własnej pracy i słyszeć dobre, budujące słowa od ludzi. To pomaga rozwijać talenty i pasje. Sprawia, że utwierdzamy się w naszych życiowych i zawodowych wyborach. Dojrzewamy do ról, w jakich pragniemy się odnaleźć. Ja dostaję to wszystko od klientów. Mam szczęście.

Co możesz zyskać?

Podczas Szkoleń z zakresu Kreowania Wizerunku zdobędziesz narzędzia do osiągania sukcesów tam, gdzie liczy się autoprezentacja.

A) Przede wszystkim zadbamy o twoją garderobę. W tym celu spotkamy się 5 razy:
1.Ustalenie palety barw personalnych.
2.Zdjęcie miar i ustalenie proporcji sylwetki.
3.Remanent w szafie.
4.Zakupy ze stylistą "od stóp do głów".
5.Nauka komponowania zestawów garderoby.
B) Następnie zadbamy o twoją urodę, włosy, twarz, makijaż.
C) Kolejny krok to propozycja warsztatów z zakresu komunikacji (warsztaty z kamerą). Przygotujemy Cię do sytuacji społecznej, w której musisz zabrać głos przed publicznością lub w mediach. Każdy bez wyjątku przeżywa z tego powodu stres, my pomożemy Ci go zamienić w maleńki stresik, który mobilizuje organizm do wspaniałych wystąpień.
D) Etykieta w biznesie, warto znać różnice pomiędzy dobrym wychowaniem a zasadami obowiązującymi menadżerów.
E) Sesja zdjęciowa. Wyobraź sobie, że masz w komputerze plik kilkunastu, kilkudziesięciu własnych zdjęć. Na jednym pięknie przemawiasz, na innym jesteś skupiony, na kolejnym szczerze się uśmiechasz, jesteś pełen optymizmu i rewelacyjnie wyglądasz. Po prostu człowiek z okładki. Wyobraź sobie, że właśnie dzwoni dziennikarz z poczytnego dziennika i prosi o krótki komentarz do gazety z Twoim zdjęciem, jako eksperta od x, y, z... . Prośba jest na już, a zdjęcie trzeba natychmiast przesłać do redakcji. Czy już rozumiesz, że w ten sposób ty sam kreujesz swój wizerunek, bo wybierasz zdjęcie zrobione ze stylistą i świetnym fotografem, zrobione specjalnie tak, byś wypadł najkorzystniej.
Sama miewam podobne sytuacje i opisuję je z własnego doświadczenia. Także to nie zbytek, ale konieczność, jeśli chcesz profesjonalnie dbać o swój wizerunek w każdej sytuacji.

Zapraszamy firmy do współpracy, szczegółowe informacje 509 685 117, wystawiamy Faktury Vat.

ODROBINA TEORII STYLIZACJI

ODROBINA TEORII STYLIZACJI
Zajęcia podczas Wakacyjnej Szkoły Wdzięku (następna edycja już w lipcu 2012 - 3 terminy więce kliknij obrazek

Praca zaliczeniowa Małgosi Kniaź

Praca zaliczeniowa Małgosi Kniaź
Foto: M. Replin, Modelka:Asia, Makijaż: Małgosia Kniaź

niedziela, 14 grudnia 2008

BąDź MODNA W ROZMIARZE XXL,


tekst: Beata Radomyska ( kopiowanie zabronione - w celu zamówienia tekstów branżowych skontaktuj się pod beatastyl. gmail.com lub 509 685 117 - Chętnie podejmę współpracę).

UBRANIA BEZ POGRUBIANIA
My kobiety rzadko jesteśmy zachwycone patrząc na własną figurą. Dlatego dzisiaj coś dla pań o rozmiarach XL i większych. Podam kilka pomysłów, jak się ubierać, by się optycznie nie pogrubić. Co na siebie włożyć, by lustra spotkane po drodze nie powodowały frustracji?
Jeśli masz pełną sylwetkę, noś stroje lekko dopasowane do figury, o miękkich cięciach lub dyskretnych marszczeniach. Nie zakładaj ubrań zbyt obszernych, ani zbyt obcisłych. Chociaż jesteś w rozmiarze XXL to masz ciało o określonym kształcie. Inne fasony nosi sylwetka o kształcie klepsydry, zwana też X, inne o kształcie jabłka, jeszcze inne o kształcie gruszki czy odwróconego trójkąta itd. Noś rzeczy o zaokrąglonej linii lub z pionowymi cięciami. Dopasuj charakter ubrania do osobowości, przestań myśleć tylko o kilogramach, myśl o własnym stylu. Uwagę od obfitych kształtów odwróć ciekawym detalem, dodatkiem, makijażem. Nie są one zarezerwowane wyłącznie dla modelek. Nie pozwól, by moda przestała Cię cieszyć. Zmniejsz znaczenie własnej tuszy i baw się świetnie. Czy ktoś może Ci tego zabronić? Zapewniam Cię, że tylko na własne życzenie stronisz od modnych i ciekawych ubrań. A więc zamiast czekać, że stracisz kilogram, dwa lub pięć, ubierz się świetnie i żyj modnie od dzisiaj! Jeśli jesteś totalnie zagubiona, zakompleksiona, zgłoś się do stylisty. Dla fachowca to codzienność, odchudzać ludzi w pięć minut. Oczywiście optycznie. Możesz także spróbować sił jako swoja własna stylistka, po przeczytaniu naszych porad.
Jak zmniejszyć ramiona i biust?
Jeśli masz zbyt obszerne ramiona i biust, noś rozpięty żakiet, płaszcz lub kurtkę w ciemniejszej tonacji, do kompletu dłuższy zwisający szal, tworzący dwie linie w twarzowym kolorze. Pamiętaj, by nie nosić drobnej biżuterii, drobnych wzorków, ale nieco większe, proporcjonalne do sylwetki. Miniaturowe kolczyki wydadzą się jeszcze mniejsze, a ty w porównaniu z nimi będziesz się wydawać większa, niż jesteś w rzeczywistości. Jeśli jesteś przed zakupami, to zwróć uwagę przede wszystkim na fason i kolor danego modelu. Bardzo ważna przy wysmuklaniu optycznym sylwetki jest też tkanina, z jakiej uszyta jest dana rzecz. Pamiętaj, że należy unikać tkanin sztywnych oraz bardzo cienkich, lejących lub elastycznych, opinających. Także faktura, splot materiału ma ogromne znaczenie. Jeśli są one bardzo wyraźne, grubsze, uwypuklisz swoje fałdki, które tak bardzo pragniesz schować pod ubraniem.
Jakie spodnie nie pogrubią?
Najlepsze spodnie to klasyczne z materiału z kantem, ale bez mankietu, o prostych nogawkach, które nie opinają ud i bioder; zaś bluzki noś raczej na zewnątrz, najlepsze o długości przypominającej żakiet. Jeśli jednak masz krótkie nogi, to bluzka w innym kolorze za bardzo Cię skróci. Zatem lepszy będzie dwuczęściowy komplet w jednym kolorze. Unikaj zbyt jasnej i jaskrawej kolorystyki, wybieraj tonacje spokojniejsze, przygaszone. Mocne kolory stosuj z pomysłem w dodatkach i akcentach, będą rewelacyjnym uzupełnieniem bazy.
Czy czarny kolor wyszczupla?
I tak i nie. Ciemniejsze, stonowane kolory wysmuklają, jednak czerń lepsza jest na wieczór niż podczas pięknego słonecznego poranka. Jeśli masz delikatny typ urody, nie przesadzaj z czernią. Ten kolor potrafi podporządkować sobie osobę, która go nosi, o ile jej uroda nie jest mocna i wyrazista. Także możesz uzyskać efekt czarnej bryły bez wyrazu i charakteru, a tego Ci nie życzę. Jeśli masz zamiar założyć czerń wieczorem to stosuj dekolty, ponieważ zmniejszają dystans pomiędzy urodą, a barwą. Wykorzystaj też moc ekstrawaganckiego makijażu, by zrównoważyć czerń. Do dzieła.

1 komentarz:

Gosia B. pisze...

Świetny ten artykuł, bardzo pomocny, budujący poczucie własnej wartości. Sama zmagam się ze sobą i wiem jak to jest kiedy nie dopasuję stroju tak jak bym naprawdę chciała to potem mam zły humor, ale myślę, że za każdym razem kiedy przygotowuję sobie ubranie na wyjście jestem coraz lepszą stylistką :)