509 685 117, Holistyczna Szkoła Stylistów, Adres: Siedlce 3 maja 28 /319

509 685 117,  Holistyczna Szkoła Stylistów,       Adres: Siedlce 3 maja 28 /319
tel: 509 685 117, adres 3 maja 28, mail: beatastyl@gmail.com

O mnie

Moje zdjęcie
Moją pasją, a zarazem sposobem na życie jest piękno, ktore potrafię dostrzec i pomnożyć w człowieku. Makijaż, stylizacja i moda to tylko niektóre próby zauważenia urody ludzkiej i zachwytu nad relacją barw i kształtów w danej chwili, w konkretnej przestrzeni, niejako w danym obrazie, czasem w danej osobie. Swoją wiedzą, wrażliwością i konkretnymi umiejętnościami z szeroko pojętej wizażystyki dzielę się z klientami i uczniami. Oni zaś uczą mnie, kim jestem. Za tą możliwość poznania siebie jestem im bardzo wdzięczna. Cudownie jest widzieć efekty własnej pracy i słyszeć dobre, budujące słowa od ludzi. To pomaga rozwijać talenty i pasje. Sprawia, że utwierdzamy się w naszych życiowych i zawodowych wyborach. Dojrzewamy do ról, w jakich pragniemy się odnaleźć. Ja dostaję to wszystko od klientów. Mam szczęście.

Co możesz zyskać?

Podczas Szkoleń z zakresu Kreowania Wizerunku zdobędziesz narzędzia do osiągania sukcesów tam, gdzie liczy się autoprezentacja.

A) Przede wszystkim zadbamy o twoją garderobę. W tym celu spotkamy się 5 razy:
1.Ustalenie palety barw personalnych.
2.Zdjęcie miar i ustalenie proporcji sylwetki.
3.Remanent w szafie.
4.Zakupy ze stylistą "od stóp do głów".
5.Nauka komponowania zestawów garderoby.
B) Następnie zadbamy o twoją urodę, włosy, twarz, makijaż.
C) Kolejny krok to propozycja warsztatów z zakresu komunikacji (warsztaty z kamerą). Przygotujemy Cię do sytuacji społecznej, w której musisz zabrać głos przed publicznością lub w mediach. Każdy bez wyjątku przeżywa z tego powodu stres, my pomożemy Ci go zamienić w maleńki stresik, który mobilizuje organizm do wspaniałych wystąpień.
D) Etykieta w biznesie, warto znać różnice pomiędzy dobrym wychowaniem a zasadami obowiązującymi menadżerów.
E) Sesja zdjęciowa. Wyobraź sobie, że masz w komputerze plik kilkunastu, kilkudziesięciu własnych zdjęć. Na jednym pięknie przemawiasz, na innym jesteś skupiony, na kolejnym szczerze się uśmiechasz, jesteś pełen optymizmu i rewelacyjnie wyglądasz. Po prostu człowiek z okładki. Wyobraź sobie, że właśnie dzwoni dziennikarz z poczytnego dziennika i prosi o krótki komentarz do gazety z Twoim zdjęciem, jako eksperta od x, y, z... . Prośba jest na już, a zdjęcie trzeba natychmiast przesłać do redakcji. Czy już rozumiesz, że w ten sposób ty sam kreujesz swój wizerunek, bo wybierasz zdjęcie zrobione ze stylistą i świetnym fotografem, zrobione specjalnie tak, byś wypadł najkorzystniej.
Sama miewam podobne sytuacje i opisuję je z własnego doświadczenia. Także to nie zbytek, ale konieczność, jeśli chcesz profesjonalnie dbać o swój wizerunek w każdej sytuacji.

Zapraszamy firmy do współpracy, szczegółowe informacje 509 685 117, wystawiamy Faktury Vat.

ODROBINA TEORII STYLIZACJI

ODROBINA TEORII STYLIZACJI
Zajęcia podczas Wakacyjnej Szkoły Wdzięku (następna edycja już w lipcu 2012 - 3 terminy więce kliknij obrazek

Praca zaliczeniowa Małgosi Kniaź

Praca zaliczeniowa Małgosi Kniaź
Foto: M. Replin, Modelka:Asia, Makijaż: Małgosia Kniaź

środa, 20 lutego 2008

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

SZKOLENIA Z ZAKRESU MAKIJAŻU, SZEROKO POJĘTEJ WIZAŻYSTYKI I STYLIZACJI - informacje i zapisy 509 685 117


NOWOŚĆ: INDYWIDUALNE KURSY ZAWODOWE WIZAŻYSTKA/STYLISTKA Z EGZAMINEM CZELADNICZYM, (NA ŻYCZENIE TAKŻE Z WYŻYWIENIEM I ZAKWATEROWANIEM) - NOWY TYTUŁ ZAWODOWY W 30 DNI. (MOŻLIWA REFUNDACJA URZĘDÓW PRACY LUB INNYCH INSTYTUCJI) - SPECJALNY, AUTORSKI PROGRAM KURSU.
------------------------
KURSY ZAWODOWE PROWADZONE SĄ PRZEZ PANIĄ BEATĘ RADOMYSKĄ - POSIADAJĄCĄ JEDYNY NA PODLASIU TYTUŁ MISTRZA W ZAWODZIE WIZAŻYSTKA, NADANY PRZEZ MAZOWIECKĄ IZBĘ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WARSZAWIE, ORAZ TYTUŁ NAUKOWY MAGISTRA PEDAGOGIKI.
--------------------------
KURSY ZAWODOWE 96, 120 LUB 152  GODZINY -  ZAKOŃCZONE WYDANIEM CERTYFIKATU, ZAŚWIADCZENIA, A TAKŻE - PO SPEŁNIENIU WARUNKÓW USTAWY, DOPUSZCZENIEM DO EGZAMINU CZELADNICZEGO, ZORGANIZOWANIEM EGZAMINU CZELADNICZEGO W CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W SIEDLCACH, BĘDĄCEGO ODDZIAŁEM IZBY RZEMIEŚLNICZEJ MAZOWSZA, KURPI I PODLASIA W WARSZAWIE.
-------------------------
ZDANY EGZAMIN POLEGA NA ZALICZENIU:

* CZĘŚCI TEORETYCZNEJ - (TESTY - EGZAMIN PISEMNY)
* USTNEJ - ODPOWIEDŹ NA 9 PYTAŃ PO 3 Z 3 DZIAŁÓW:
technologia, maszynoznawstwo, materialoznawstwo
* ETAPU PRAKTYCZNEGO - SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH ZADAŃ PRAKTYCZNYCH.
POMYŚLNIE ZDANY EGZAMIN JEST UKORONOWANIEM PRACY UCZNIÓW.

KIŃCZYMY TEN ETAP NASZEJ WSPÓLNEJ DROGI WYDANIEM DYPLOMU CZELADNICZEGO O MIĘDZYNARODOWEJ SKUTECZNOŚCI, ZGODNEGO Z PRZEPISAMI UNII EUROPEJSKIEJ - HONOROWANEGO BEZ DODATKOWEJ NOSTRYFIKACJI WE WSZYSTKICH KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ I STANACH ZJEDNOCZONYCH.

EGZAMIN CZELADNICZY ODBĘDZIE SIĘ PRZED KOMISJĄ POWOŁANĄ SPOŚRÓD MISTRZÓW WIZAŻU.
CERTYFIKATY WYDANE PRZEZ CENTRUM KREOWANIA WIZERUNKU SĄ PODSTAWĄ DO POZYSKANIA PRACY W ZAWODZIE WIZAŻYSTKA, ZAŚWIADCZENIA NASZE SĄ HONOROWANE PRZEZ IZBY RZEMIEŚLNICZE I STANOWIĄ WRAZ Z INNYMI DOKUMENTAMI WYMIENIONYMI W USTAWIE - PODSTAWĘ DECYZJI IZBY RZEMIEŚLNICZEJ O DOPUSZCZENIU KANDYDATA DO EGZAMINU CZELADNICZEGO.

Możesz poszerzyć swój warsztat lub zdobyć kwalifikacje

niezbędne do pozyskania nowego, pasjonującego zawodu:
WIZAŻYSTKA/STYLISTKA

(CO MIESIĄC NOWY TERMIN- DZWOŃ 509 685 117, PYTAJ, NIE BŁĄDŹ!!!)
TEŻ ZASŁUGUJESZ BY ZOSTAĆ ZAWODOWCEM!!!
NOWY - ATRAKCYJNY ZAWÓD W MIESIĄC!!!
WIZAŻ EGZAMIN CZELADNICZY
WIZAŻ EGZAMIN MISTRZOWSKI 
WIZAŻYSTKA - JUŻ DZIŚ MAKIJAŻ PROFESJONALNIE!!!

INFO I ZAPISY 509 685 117


Zadbaj o swój wizerunek w sposób przemyślany i profesjonalny.
Zapraszam na spotkania z cyklu:

WARSZTATY KREOWANIA WIZERUNKU(ZAPRASZAM FIRMY I OSOBY PRYWATNE)

„BIZNES CODE” to abonament na konkretną liczbę godzin poświęconych zagadnieniom budowy wizerunku firmy poprzez perfekcyjne zarządzanie wizerunkiem każdego pracownika podczas kolejnych etapów jego kariery.