509 685 117, Holistyczna Szkoła Stylistów, Adres: Siedlce 3 maja 28 /319

509 685 117,  Holistyczna Szkoła Stylistów,       Adres: Siedlce 3 maja 28 /319
tel: 509 685 117, adres 3 maja 28, mail: beatastyl@gmail.com

O mnie

Moje zdjęcie
Moją pasją, a zarazem sposobem na życie jest piękno, ktore potrafię dostrzec i pomnożyć w człowieku. Makijaż, stylizacja i moda to tylko niektóre próby zauważenia urody ludzkiej i zachwytu nad relacją barw i kształtów w danej chwili, w konkretnej przestrzeni, niejako w danym obrazie, czasem w danej osobie. Swoją wiedzą, wrażliwością i konkretnymi umiejętnościami z szeroko pojętej wizażystyki dzielę się z klientami i uczniami. Oni zaś uczą mnie, kim jestem. Za tą możliwość poznania siebie jestem im bardzo wdzięczna. Cudownie jest widzieć efekty własnej pracy i słyszeć dobre, budujące słowa od ludzi. To pomaga rozwijać talenty i pasje. Sprawia, że utwierdzamy się w naszych życiowych i zawodowych wyborach. Dojrzewamy do ról, w jakich pragniemy się odnaleźć. Ja dostaję to wszystko od klientów. Mam szczęście.

Co możesz zyskać?

Podczas Szkoleń z zakresu Kreowania Wizerunku zdobędziesz narzędzia do osiągania sukcesów tam, gdzie liczy się autoprezentacja.

A) Przede wszystkim zadbamy o twoją garderobę. W tym celu spotkamy się 5 razy:
1.Ustalenie palety barw personalnych.
2.Zdjęcie miar i ustalenie proporcji sylwetki.
3.Remanent w szafie.
4.Zakupy ze stylistą "od stóp do głów".
5.Nauka komponowania zestawów garderoby.
B) Następnie zadbamy o twoją urodę, włosy, twarz, makijaż.
C) Kolejny krok to propozycja warsztatów z zakresu komunikacji (warsztaty z kamerą). Przygotujemy Cię do sytuacji społecznej, w której musisz zabrać głos przed publicznością lub w mediach. Każdy bez wyjątku przeżywa z tego powodu stres, my pomożemy Ci go zamienić w maleńki stresik, który mobilizuje organizm do wspaniałych wystąpień.
D) Etykieta w biznesie, warto znać różnice pomiędzy dobrym wychowaniem a zasadami obowiązującymi menadżerów.
E) Sesja zdjęciowa. Wyobraź sobie, że masz w komputerze plik kilkunastu, kilkudziesięciu własnych zdjęć. Na jednym pięknie przemawiasz, na innym jesteś skupiony, na kolejnym szczerze się uśmiechasz, jesteś pełen optymizmu i rewelacyjnie wyglądasz. Po prostu człowiek z okładki. Wyobraź sobie, że właśnie dzwoni dziennikarz z poczytnego dziennika i prosi o krótki komentarz do gazety z Twoim zdjęciem, jako eksperta od x, y, z... . Prośba jest na już, a zdjęcie trzeba natychmiast przesłać do redakcji. Czy już rozumiesz, że w ten sposób ty sam kreujesz swój wizerunek, bo wybierasz zdjęcie zrobione ze stylistą i świetnym fotografem, zrobione specjalnie tak, byś wypadł najkorzystniej.
Sama miewam podobne sytuacje i opisuję je z własnego doświadczenia. Także to nie zbytek, ale konieczność, jeśli chcesz profesjonalnie dbać o swój wizerunek w każdej sytuacji.

Zapraszamy firmy do współpracy, szczegółowe informacje 509 685 117, wystawiamy Faktury Vat.

ODROBINA TEORII STYLIZACJI

ODROBINA TEORII STYLIZACJI
Zajęcia podczas Wakacyjnej Szkoły Wdzięku (następna edycja już w lipcu 2012 - 3 terminy więce kliknij obrazek

Praca zaliczeniowa Małgosi Kniaź

Praca zaliczeniowa Małgosi Kniaź
Foto: M. Replin, Modelka:Asia, Makijaż: Małgosia Kniaź