Przejdź do głównej zawartości

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

SZKOLENIA Z ZAKRESU MAKIJAŻU, SZEROKO POJĘTEJ WIZAŻYSTYKI I STYLIZACJI - informacje i zapisy 509 685 117


NOWOŚĆ: INDYWIDUALNE KURSY ZAWODOWE WIZAŻYSTKA/STYLISTKA Z EGZAMINEM CZELADNICZYM, (NA ŻYCZENIE TAKŻE Z WYŻYWIENIEM I ZAKWATEROWANIEM) - NOWY TYTUŁ ZAWODOWY W 30 DNI. (MOŻLIWA REFUNDACJA URZĘDÓW PRACY LUB INNYCH INSTYTUCJI) - SPECJALNY, AUTORSKI PROGRAM KURSU.
------------------------
KURSY ZAWODOWE PROWADZONE SĄ PRZEZ PANIĄ BEATĘ RADOMYSKĄ - POSIADAJĄCĄ JEDYNY NA PODLASIU TYTUŁ MISTRZA W ZAWODZIE WIZAŻYSTKA, NADANY PRZEZ MAZOWIECKĄ IZBĘ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WARSZAWIE, ORAZ TYTUŁ NAUKOWY MAGISTRA PEDAGOGIKI.
--------------------------
KURSY ZAWODOWE 96, 120 LUB 152  GODZINY -  ZAKOŃCZONE WYDANIEM CERTYFIKATU, ZAŚWIADCZENIA, A TAKŻE - PO SPEŁNIENIU WARUNKÓW USTAWY, DOPUSZCZENIEM DO EGZAMINU CZELADNICZEGO, ZORGANIZOWANIEM EGZAMINU CZELADNICZEGO W CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W SIEDLCACH, BĘDĄCEGO ODDZIAŁEM IZBY RZEMIEŚLNICZEJ MAZOWSZA, KURPI I PODLASIA W WARSZAWIE.
-------------------------
ZDANY EGZAMIN POLEGA NA ZALICZENIU:

* CZĘŚCI TEORETYCZNEJ - (TESTY - EGZAMIN PISEMNY)
* USTNEJ - ODPOWIEDŹ NA 9 PYTAŃ PO 3 Z 3 DZIAŁÓW:
technologia, maszynoznawstwo, materialoznawstwo
* ETAPU PRAKTYCZNEGO - SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH ZADAŃ PRAKTYCZNYCH.
POMYŚLNIE ZDANY EGZAMIN JEST UKORONOWANIEM PRACY UCZNIÓW.

KIŃCZYMY TEN ETAP NASZEJ WSPÓLNEJ DROGI WYDANIEM DYPLOMU CZELADNICZEGO O MIĘDZYNARODOWEJ SKUTECZNOŚCI, ZGODNEGO Z PRZEPISAMI UNII EUROPEJSKIEJ - HONOROWANEGO BEZ DODATKOWEJ NOSTRYFIKACJI WE WSZYSTKICH KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ I STANACH ZJEDNOCZONYCH.

EGZAMIN CZELADNICZY ODBĘDZIE SIĘ PRZED KOMISJĄ POWOŁANĄ SPOŚRÓD MISTRZÓW WIZAŻU.
CERTYFIKATY WYDANE PRZEZ CENTRUM KREOWANIA WIZERUNKU SĄ PODSTAWĄ DO POZYSKANIA PRACY W ZAWODZIE WIZAŻYSTKA, ZAŚWIADCZENIA NASZE SĄ HONOROWANE PRZEZ IZBY RZEMIEŚLNICZE I STANOWIĄ WRAZ Z INNYMI DOKUMENTAMI WYMIENIONYMI W USTAWIE - PODSTAWĘ DECYZJI IZBY RZEMIEŚLNICZEJ O DOPUSZCZENIU KANDYDATA DO EGZAMINU CZELADNICZEGO.

Możesz poszerzyć swój warsztat lub zdobyć kwalifikacje

niezbędne do pozyskania nowego, pasjonującego zawodu:
WIZAŻYSTKA/STYLISTKA

(CO MIESIĄC NOWY TERMIN- DZWOŃ 509 685 117, PYTAJ, NIE BŁĄDŹ!!!)
TEŻ ZASŁUGUJESZ BY ZOSTAĆ ZAWODOWCEM!!!
NOWY - ATRAKCYJNY ZAWÓD W MIESIĄC!!!
WIZAŻ EGZAMIN CZELADNICZY
WIZAŻ EGZAMIN MISTRZOWSKI 
WIZAŻYSTKA - JUŻ DZIŚ MAKIJAŻ PROFESJONALNIE!!!

INFO I ZAPISY 509 685 117


Zadbaj o swój wizerunek w sposób przemyślany i profesjonalny.
Zapraszam na spotkania z cyklu:

WARSZTATY KREOWANIA WIZERUNKU(ZAPRASZAM FIRMY I OSOBY PRYWATNE)

„BIZNES CODE” to abonament na konkretną liczbę godzin poświęconych zagadnieniom budowy wizerunku firmy poprzez perfekcyjne zarządzanie wizerunkiem każdego pracownika podczas kolejnych etapów jego kariery.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wkrótce ... ogłosimy termin i zaczniemy nabór. Ekspresowy Kurs Wizażystka/Stylistka z egzaminem na czeladnika lub mistrza - zostań zawodowcem na swoich ambicji - nowy zawód w 3 tygodnie. Zapewniamy 3 dodatkowe seminaria zawodowe tematyczne dla naszych absolwentów.

Jedyna edycja w roku!!! Kurs wieczorowy wizażystka-stylistka
z egzaminem czeladniczym lub mistrzowskim. Serdecznie zapraszamy zapracowanych miłośników wizażu, idealnych kresek i perfekcji w każdym detalu wizerunku, liczba miejsc ograniczona.
(Zapisy oraz informacje uzyskasz pod tel. 509 685 117 lub  napisz do nas na fb  @conasiebiewlozyc).

Do kogo adresowany jest nasz kurs wieczorowy? 


     Jest to propozycja dla osób początkujących, oraz dla  tych, które już próbowały swoich sił w makijażu, mają pewną wiedzę, nawet doświadczenie z klientelą, jednak dotychczas nie posiadają certyfikatu, lub nie zdawały egzaminu państwowego, tym samym nie posiadają potwierdzonych ustawowo kwalifikacji zawodowych w zawodzie wizażystka/stylistka,  a chcą szybko zostać wykwalifikowaną kadrą, jeśli ten opis pasuje do Ciebie, nie czekaj, zadzwoń, zapytaj o szczegóły.
      Zajęcia będą się odbywały w Siedlcach w siedzibie naszej firmy, przy ul. 3 Maja 28/319 w godzinach popołudniowych i wieczornych międ…