Przejdź do głównej zawartości

MAKIJAŻE ŚLUBNE I WIZYTOWE - STUDIO WIZAŻU W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W SIEDLCACH 3 MAJA 28 LOKAL 319. WEJŚCIE OD ULICY 3 MAJA - ŻÓŁTE DRZWI - 3 PIĘTRO - LOKAL 319 - tel 509 685 117 - zapraszamy.

Witam wszystkich zainteresowanych usługą makijażu ślubnego lub stylizacji. Zapraszam do zapisów. tel 509 685 117.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wkrótce ... ogłosimy termin i zaczniemy nabór. Ekspresowy Kurs Wizażystka/Stylistka z egzaminem na czeladnika lub mistrza - zostań zawodowcem na swoich ambicji - nowy zawód w 3 tygodnie. Zapewniamy 3 dodatkowe seminaria zawodowe tematyczne dla naszych absolwentów.

Jedyna edycja w roku!!! Kurs wieczorowy wizażystka-stylistka
z egzaminem czeladniczym lub mistrzowskim. Serdecznie zapraszamy zapracowanych miłośników wizażu, idealnych kresek i perfekcji w każdym detalu wizerunku, liczba miejsc ograniczona.
(Zapisy oraz informacje uzyskasz pod tel. 509 685 117 lub  napisz do nas na fb  @conasiebiewlozyc).

Do kogo adresowany jest nasz kurs wieczorowy? 


     Jest to propozycja dla osób początkujących, oraz dla  tych, które już próbowały swoich sił w makijażu, mają pewną wiedzę, nawet doświadczenie z klientelą, jednak dotychczas nie posiadają certyfikatu, lub nie zdawały egzaminu państwowego, tym samym nie posiadają potwierdzonych ustawowo kwalifikacji zawodowych w zawodzie wizażystka/stylistka,  a chcą szybko zostać wykwalifikowaną kadrą, jeśli ten opis pasuje do Ciebie, nie czekaj, zadzwoń, zapytaj o szczegóły.
      Zajęcia będą się odbywały w Siedlcach w siedzibie naszej firmy, przy ul. 3 Maja 28/319 w godzinach popołudniowych i wieczornych międ…